כבר 15 שנה אנו עוזרים לילדים ולמבוגרים לרכוש מיומנויות קשב, ריכוז וזיכרון.

אטנגו בע"מ מפתחת ומשווקת בישראל ובעולם, מאז 2005, מערכת ממוחשבת אונליין, בשיטה ייחודית, על פי ידע של קליניקה העוסקת בשיקום קוגניטיבי ומתן טיפולים קוגניטיביים ונוירוקוגניטיביים (כדוגמת נוירופידבק).

אטנגו שפותחה בישראל, הינה מערכת תרגילים ממוחשבים העובדים אונליין כאן באתר ומטרתם שיפור וחיזוק מיומנויות קוגניטיביות, כמו: ריכוז, קשב, זיכרון, תפיסה ותפקודים ניהוליים הקשורים לארגון, סדר, קבלת החלטות ועוד. 

המערכת תחילה בוחנת את רמתו ויכולתו של כל משתמש ולאחר מכן מתאימה את תוכנית האימון הטובה ביותר לפי תוצאות המבדק ובהתחשב בגיל ושאלון הדיווח העצמי. 

מחקרים רבים מצביעים על כך כי אימון למוח יעיל ואף מומלץ כפעילות יומיומית ולכן החזון שלנו שמערכת ‘אטנגו’ תהווה פלטפורמה נגישה ויעילה לכל המעוניין. בישראל בוצעו מספר מחקרים אקדמיים ולא ממומנים על ידי אטנגו ! פירוט<< 

פיתוח מבוסס ידע ורשום כפטנט של קליניקת ACE הקנדית

שיטת אטנגו מבוססת ידע של קליניקת ACE Clinic Toronto שלה יש פטנט רשום על הטכנולוגיה שפיתחה. קליניקה זו עוסקת כבר מעל 25 שנה במתן טיפולים קוגניטיביים  לאוכלוסיות שונות (למשל: פגועי ראש, אבדן זיכרון, בעיות קשב וריכוז) בדרגות חומרה שונות, הן מבוגרים והן ילדים.

הודעה ללקוחות בתקופה מ-1.5.2018 עד 3.9.2020

בתקופה זו פעלה חברת שיווק בלעדית וחיצונית: חברת סיינסיפיק בע”מ. 

חברה זו פעלה בתחום השיווק והמכירה, לרבות תכניו של אתר זה, תנאי השימוש, מצגי מכירה, פירסומים במדיה, שרות וליווי לקוחות!

משרדי סינסיפיק אנטרפרייז בע״מ:  מרחוב יגאל אלון 94, בניין 2 קומה 12 תל אביב 6789139 בעלי החברה: יצחק חזות ולינוי בכור

 

כל הזכויות שמורות ל AttenGo

דילוג לתוכן