כבר 15 שנה אנו עוזרים לילדים ולמבוגרים להתגבר על קשיים בריכוז, בקשב ובזיכרון

אטנגו בע"מ מפתחת ומשווקת בישראל ובעולם, מאז 2005, מערכת ממוחשבת אונליין, בשיטה ייחודית, על פי ידע של קליניקה העוסקת בשיקום קוגניטיבי ומתן טיפולים קוגניטיביים ונוירוקוגניטיביים (כדוגמת נוירופידבק).

אטנגו שפותחה בישראל, הינה מערכת תרגילים ממוחשבים העובדים אונליין כאן באתר ומטרתם שיפור וחיזוק מיומנויות קוגניטיביות, כמו: ריכוז, קשב, זיכרון, תפיסה ותפקודים ניהוליים הקשורים לארגון, סדר, קבלת החלטות ועוד. 

המערכת תחילה בוחנת את רמתו ויכולתו של כל משתמש ולאחר מכן מתאימה את תוכנית האימון הטובה ביותר לפי תוצאות המבדק ובהתחשב בגיל ושאלון הדיווח העצמי. 

מחקרים רבים מצביעים על כך כי אימון למוח יעיל ואף מומלץ כפעילות יומיומית ולכן החזון שלנו שמערכת ‘אטנגו’ תהווה פלטפורמה נגישה ויעילה לכל המעוניין. בישראל בוצעו מספר מחקרים אקדמיים ולא ממומנים על ידי אטנגו ! פירוט המחקרים

פיתוח מבוסס ידע ורשום כפטנט של קליניקת ACE הקנדית

שיטת אטנגו מבוססת ידע של קליניקת ACE Clinic Toronto שלה יש פטנט רשום על הטכנולוגיה שפיתחה. קליניקה זו עוסקת כבר מעל 25 שנה במתן טיפולים קוגניטיביים  לאוכלוסיות שונות (למשל: פגועי ראש, אבדן זיכרון, בעיות קשב וריכוז) בדרגות חומרה שונות, הן מבוגרים והן ילדים.

ביסוס מדעי

אטנגו מבוססת קודם כל על פי הידע הנצבר בקליניקת ACE בקנדה, ותוך כדי שיתוף פעולה הדוק במשך השנים לצורך פיתוח תרגילים חדשים.  

יחד עם זאת, מספר מוסדות ויחידות רפואיות בישראל ביקשו את הרשות לבצע מחקרים באמצעות התוכנה שלנו. מחקרים אלו הינם עצמאים, בלתי תלויים ולא ממומנים על ידי אטנגו! הקליקו כאן לרשימת המחקרים>> פירוט המחקרים

הודעה חשובה ללקוחות בתקופה מ-1.5.2018 עד 3.9.2020

בתקופה זו פעלה חברת שיווק בלעדית וחיצונית: חברת סיינסיפיק בע”מ

חברה זו פעלה בתחום השיווק והמכירה, לרבות תכניו של אתר זה, תנאי השימוש, מצגי מכירה, פירסומים במדיה, שרות וליווי לקוחות!

פניות בעניינים כספיים והבטחות שהבטיחו נציגים, יש להפנות ישירות אליהם:

משרדי סיינספיק, רח’ יגאל אלון 94, מגדל השחר, ת”א,  טלפון:  09-9511515

המנכ”ל יצחק חזות 050-8141744 ytzhak@comc.com , לינוי בכור סמנכ”ל 054-2171283 

חברת אטנגו בע”מ בתקופה זו הייתה אחראית אך ורק לנושאי פיתוח ותחזוקת המערכת בתקופה זו.