שאלות נפוצות

אטנגו מתאימה לילדים מגיל שש, לנוער ולמבוגרים. בתחילת ההרשמה כל אחד עובר מבדק מקדים שבודק את הרמה והיכולות. לפי התוצאות ובהתחשב בגיל, תותאם על ידי המערכת תכנית תרגילים מתאימה

אין תופעות לוואי כיוון שלא מדובר בתרופה או במכשיר פולשני. לעיתים אנשים מבוגרים מעידים על עייפות, אבל אין בכך משהו רע זה רק מעיד על פעילות מוחית מאומצת.

אטנגו מתאימה את התכנית לפי גיל ורמת  קושי ויהיו תרגילים ספציפיים שונים ו/או מסודרים בהיררכיה  אחרת, כמו גם יהיה שוני ברמת מהירות התגובה המצופה מכל משתמש. לכן כל תכנית הינה אישית ולא ניתן  לשלב שני משתמשים באותה תכנית.

בכל הנוגע לתרופות יש להתייעץ עם רופא! יחד עם זאת אנו רק מייעצים כי בתחילת הדרך בתוכנית יש לבצע אותה כאשר התרופה עדיין משפיעה, ובבמשך הזמן לנסות להתאמן בשעות שהשפעת התרופה פוחתת (למשל בשעות הערב).

במידה ובוצע אימון סדיר ותדיר של 6 חודשים לפחות ועד שנה, אפשר לצפות כי התוצאות יישמרו. תהליך האימון הוא מעין למידה סנסומוטורית בדומה ללמידת שחייה למשל.

מכיוון שמדובר בתהליך אישי, הרי שכל אחד יתקדם בקצב שלו. באופן כללי ניתן לומר כי אימון מוחי משפיע בטווח של מספר חודשים במידה ונעשה באופן מסודר ובהתמדה. כמו בכל שיטת טיפול אחרת או אפילו בעת מתן תרופה – לא ניתן  לנבא מראש הצלחה. אך מניסיוננו במהלך 15 השנים האחרונות, מי שמתאמן משתפר בצורה זו או אחרת. ההמלצה שלנו, לתת לזה צ'אנס לפחות 3 חודשים ולראות מהו הכיוון.

תוכנית אטנגו מתאימה תוכניות לפי גיל ולפי רמת הקושי של כל אחד ואחד, ולכן היא מתאימה החל מגיל 6 ועד מבוגרים למי שצריך ורוצה לשפר את היכולות האישיות שלו בזמן למידה והתמודדת עם תהליכים קוגניטיביים יומיומיים.  התוכנית אינה מתאימה למי שאין לו מוטיבציה להתאמן, לכן ילדים שלא מעוניינים אנו לא ממליצים "להושיב כוח". לעיתים במקרים כאלו נמליץ על ביצוע התוכנית יחד עם איש מקצוע (מרפא בעיסוק, או מורה מתחום ההוראה המתקנת).

לרשותך שלוש אפשרויות למינויים:

  1. מינוי חודשי – מינוי אשר מתחדש כל חודש! בכל עת ניתן לבקש להפסיק את המינוי ואז לא תחויב במועד הבא (כלומר בחודש העוקב אחר הבקשה להפסיק). ניתן להפסיק את המינוי באופן עצמאי באתר של פייפאל לפי פרטי החשבון שהוקלדו בעת ההצטרפות, או להודיע לנו להפסיק עבורך את התשלומים הבאים בהודעה מראש של לפחות 7 ימי עסקים מראש.  מינוי זה מתאים למי שרוצה להתנסות ולא להתחייב לתקופה מראש. מינוי זה מומלץ להורים שרוצים לנסות את התוכנית עם ילדיהם.
  2. מינוי ל-3 חודשים.  מתאים למי שלוקח על עצמו מחוייבות לבצע תרגולי אימון מוחי לשיפור מיומנויות ויודע כי יכול להתמיד במשך שלושה חודשים. השקלול של המחיר החודשי נמוך בהשוואה למינוי החודשי. לא ניתן להפסיק או לקבל החזרים בגין חודשים שבהם לא נעשה שימוש
  3. תוכנית מינוי ל-6 חודשים – מינוי זה מתאים למי שרוצה להתאמן באופן קבוע וכדרך שגרה, הן לשיפור יכולות והן כדי לשמור על השיפורים שהושגו. לא ניתן להפסיק או לקבל החזרים בגין חודשים שבהם לא נעשה שימוש.

כל הזכויות שמורות ל AttenGo

דילוג לתוכן