סטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז (ADD/ADHD) וליקויי למידה

  • האם יש לכם קושי להתרכז ולזכור חומר לימודי?
  • האם אתם מאוד מוסחים ממה שקורה סביב?
  • האם אתם מקדישים יותר מידי זמן למטלות הלימודיות או למבחנים?
  • האם אתם נוטים לדחות מטלות או לא מסוגלים להשלימם?
  • האם אתם מתקשים להתארגן, לנהל סדר יום, להחליט החלטות?
  • האם אתם מתקשים לזכור את החומר שלמדתם?
  • האם אתם לא שמים לב לפרטים הקטנים?

סימנתם כן לאחת או יותר מהשאלות ואתם מחפשים פתרון יעיל ומהיר? כאן הפתרון:

AttenGo היא שיטת אימון מוחי ממוחשב (אונליין) ומוכחת, באמצעותה תשיגו שיפור חד בקשב ובריכוז, ביכולת הארגון, קבלת החלטות, זיכרון ומהירות תגובה. יכולת הלימוד שלכם תשתפר והזמן אותו אתם מקדישים להכנת מטלות ומבחנים יתקצר! התוכנית משלבת שיטת פידבק חכמה, המעניקה ציונים בזמן אמת ועוקבת אחר התקדמותכם.

 

עומס הלימודים גובר ואתם מתקשים לזכור?

עיבוד מידע של חומר שנלמד קשור לאופן קליטתו באמצעות החושים, אחסונו בזיכרון, ובשלב מאוחר יותר – שליפתו מהזיכרון (להכנת שיעורי בית או מבחנים). קושי בקשב לא מאפשר לנו לקלוט היטב את כל החומר המועבר וקושי בריכוז (שקשור למערכת הקשב) לא מאפשר לנו להטמיע את החומר בזיכרון טווח קצר. קושי בזיכרון טווח קצר לא מאפשר לנו להטמיע את החומר בזיכרון טווח ארוך.

כאשר הקשב, הריכוז ועיבוד המידע לא פועלים בצורה מיטבית, ברור שלא נוכל לשלוף היטב חומר מהזיכרון בבוא יום המבחן. כמה חבל! הבשורה הטובה היא שאפשר לשפר וליעל את כל התהליכים האלה בקלות מפתיעה וללא כל תרופות וחומרים כימיים!

אימון מוחי AttenGo בשיטה נוירו-קוגניטיבית הינו אימון אונליין פטנטי אשר כולל הפעלה עצבית של המוח והקניית מיומנויות קוגניטיביות הקשורות בקשב וריכוז. אימון מוחי זה יעזור לכם לבצע שיעורי בית ולקרוא חומר רב בריכוז רב, ללא מוסחות ועם יכולת שימור מצויינת בזיכרון!

העיקרון של אימון מוחי AttenGo מתבסס על תרגילים נוירו-קוגניטיביים אשר פותחו במיוחד על מנת להביא לאיזון של פעילות גלי מוח הקשורה בהפרעת קשב וריכוז ADD/ADHD. תוכלו להרגיש את זה עובד על תהליכים ההתנהגותיים הקשורים להיפראקטיביות, אימפולסיביות, ארגון, סדר, קבלת החלטות, תכנון ועוד. בקיצור, ההתנהלות האישית שלכם תשתפר מאוד!

איך מתחילים ומה נדרש כדי להצליח?

לאחר ההרשמה, מבצעים מבדק מקדים הכולל תרגילים ושאלון הערכה אישי. לאחר המבדק, שאת תוצאותיו תקבלו באימייל חוזר, המערכת תתאים לכם תוכנית אימון אישית. בכל עת תוכלו להיכנס לאתר ולהתאמן בתוכנית האימון האישית. ההתקדמות בהתאם לקצב שלכם ובכל עת תוכלו לראות ציונים ולעקוב אחר ההתקדמות!

זיכרו! על מנת להשיג שיפור עם אפקט לטווח הארוך יש להתאמן בהתמדה 30 דקות, 3 פעמים בשבוע, למשך 6 חודשים לפחות– על אף שתוצאות ניתן במקרים מסויימים לראות תוך כמה שבועות. מוחכם ילמד דפוס פעילות חדש הקשור להפקת יכולת ריכוז גבוהה ואוטומטית בכל מצב ובכל מקום. לאחר שישה חודשים, במידה והתמדתם בתרגול, לא תצטרכו עוד את התוכנה, כי המוח כבר הטמיע את היכולות באמצעות למידה סנסומוטורית ואתם תשתמשו בזה בכל תחום בחייכם.


כל הזכויות שמורות ל AttenGo

דילוג לתוכן