קודם כל כדאי לדעת כי הפרעת קשב וריכוז ילדים נחשבה לאורך השנים כהפרעה התנהגותית, אך כיום קיבלה הכרה על-ידי המדע והרפואה, כהפרעה פונקציונלית נוירולוגית ובהחלט שניתן לשפר ולתקן. שימו לב, האמור כאן אינו מחליף ייעוץ רפואי ובוודאי לא הפסקת טיפול תרופתי!

יחד עם זאת כל אחד יכול לבצע את האימון המוחי של AttenGo כטיפול קוגניטיבי משלים וטבעי כשרוצים ללמוד ולאמן את היכולות שלנו לשפר את הקשב והריכוז. אימון זה עובד על המערכת הקוגניטיבית של מוח האדם.

ישנם טיפולים משלימים נוספים, ואנו מאמינים כי לכל טיפול בהפרעת קשב יש תועלת, אך חשוב לבחון האם התועלת אכן משמעותית ומתייחסת באמת לעיקר הבעיה, למשל: האם מתבטאת באופן ישיר בלימודים ובהתנהגות? האם נשמרת לאורך זמן? מה היה משך הטיפול? מהי ההוצאה הכספית? ועוד…

אז למה דווקא AttenGo להפרעות קשב וריכוז?

מדובר בתכנית אימון מוחי קוגניטיבית, המיועדת הן לילדים עם בעיות ריכוז בלימודים, לבוגרים עם קשיים בריכוז בעבודה, לבעלי קשיים במערכות יחסים עקב התפרצויות וחוסר שקט וגם ללומדים נהיגה ולא מצליחים לעבור את התיאוריה.

 1. AttenGo פועלת בו זמנית על שני מישורים המבטיחים את השיפור המיוחל:
  א) העלאת פעילות גלי המוח – למעשה פעילות שתאפשר למוח להגיע למצבי קשב וריכוז גבוהים (בסיס השיטה הוא שיטת הנוירופידבק אשר כידוע מעלה פעילות גלי מוח לסביבת גלי ביתא).
  ב) פיתוח וחיזוק יכולות מוחיות קוגניטיביות: קשב, ריכוז, זיכרון, ארגון, תפקודים ניהוליים.
  אימון המוח בשיטה זו יכול להשיג תוצאות תוך 3-6 חודשים. שימו לב, לכל המשתמשים יש אחריות: אם ביצעתם את כל תרגילי התכנית בתקופת המנוי ולא שיפרתם את התוצאות -כספכם יוחזר, שימו ל: בכפוף לתנאי השימוש
 2. אימון בתכנה, על פי ההנחיות, משיגה תוצאות לטווח הארוך ולעיתים אף לצמיתות.
 3. מדובר בפעילות טבעית המבוססת על הפעלה של החשיבה והקוגניציה ולכן אין תופעות לוואי.
 4. תכנית האימון כוללת שיטת משוב ומערכת אדפטיבית הלומדת את המשתמש ובונה את התוכנית ע”פ יכולת והקצב האישי.
 5. חברת אטנגו בע”מ – מפתחת השיטה הינה בעת ותק וניסיון של מעל עשור (מאז 2005) ועם המלצות רבות מלקוחות, ראו סיפורי הצלחה
 6. התכנית נבדקה במחקרים ונמצאה יעילה לשיפור הקשב והתפקודים הניהוליים. תפקודים ניהוליים הינם בין השאר: תכנון, ארגון, קבלת החלטות, פיתרון בעיות, זכירת פרטים, ויסות, אימפולסיביות, ניהול זמן, שליטה עצמית. 
 7. שיטת האימון המוחי שלנו עשויה להביא אותך או את ילדך לשיפור בלימודים, בהתנהגות ובתפקוד היומיומי. 
 8. התכנית אינטרנטית וניתן לעבוד בה בכל עת (24/7). העבודה עצמאית וניתן להתקדם לפי הקצב האישי.

יש תוצאות ויש אחריות!

אנו בטוחים בהשגת תוצאות שביטויים שינוי בתפקודי היומיום ושיפור הקשב והריכוז בזמן לימודים במיוחד, ולכן אנו מבטיחים אחריות והחזר כספי מלא למתאמנים בהתמדה במשך 6 חודשי התוכנית.

לאחר אימון של כ-30 דקות, 3 פעמים בשבוע ובמשך שישה חודשים – ובמידה ובסיום התקופה הזו, ציוני התוכנית והמבדקים החוזרים שתבצעו לא השתפרו, משמע שגם לא היה שיפור בתפקוד היומיומי. במקרה כזה, כספכם יוחזר במלואו, באחריות!כל הזכויות שמורות ל AttenGo